Menü Kapat

yorumlar


 

7 Comments

 1. m.duran

  Kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle mobilya söküp yeniden takma konusunda çok yardımları oldu. Dolap ve koltuğumda ki eskiden kalan sıkıntıları bile tamir ettiler. Eşyalarımı hasarsız taşıdılar.

 2. m. can

  merhaba ben, m. can. eşya taşıma konusunda emniyet nakliyat ve çalışanlarında çok memnun kaldım ev taşıyanlara herkese tefsiye ederim ayıracı emniyet nakliyat ve çalışanlara başarılar dilerim.

 3. kemal ,y

  Kesinlike tavsiye ediyorum, Kayseri emniyet nakliyat, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. İlk kez taşındığım için kafamda onca soru işareti vardı, hepsi turan bey sayesinde yanıt buldu. izmir- kayseri, arası taşınmamda bir kırık, çizik olmaması, güleryüzlü, pozitif hizmet olması beni ve ailemi çok memnun etti.

 4. Ahmet ,a

  Evimi taşıtım, kayseri, aydına Emniyet nakliyat, Çalışanlar son derece nezaketli, saygılı ve tarafıma verilen taahhütleri eksiksiz, ekonomik bir şekilde yerine getirmişlerdir. Taşımayla ilgili ilk arayacağım firma olarak hafızamda yer edinmişlerdir.

 5. Hasan. ç

  Emniyet nakliyat firması çalışanlarını emeklerinden dolayı tebrik ediyorum. Emniyet nakliyat, firması evim taşınana kadar sürekli arayıp takip etti. Gayet memnun kaldım bu taşımada cok memnunum, bu firmayı, bana tavsiye eden arkadaşıma da ayriyetten teşekkür ederim iyiki varsınız. Kolaygelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir